Yhteystiedot

Yhteystietoja ei saa käyttää suoramarkkinointiin.
Use of contact information for direct marketing is prohibited.

Lahden Reserviläiset ry
Joutjoentie 41
15170 Lahti

Y-tunnus 1606162-5

Hallitus

Hallituksen sähköpostiosoite: hallitus@lres.fi

Puheenjohtaja
vaapeli
Tuomas Terho
044-2899632
tuomas.terho@lres.fi
1. Varapuheenjohtaja
yliluutnantti
Tuomo Pohjantuli
040-9009734
tuomo.pohjantuli@lres.fi
2. Varapuheenjohtaja, ampumavastaava
alikersantti
Marko Pulkkinen
marko.pulkkinen@lres.fi
Sihteeri
ylikersantti
Tuomo Virta
040-5081167
tuomo.virta@lres.fi
Rahastonhoitaja
vääpeli
Kalevi Väisänen
040-5940164
kalevi.vaisanen@lres.fi
Ampumavastaava
ylivääpeli
Hannu Eskeli
0400-644001
hannu.eskeli@lres.fi
Ampumavastaava
sotamies
Teijo Nipuli
Liikuntavastaava
ylivääpeli
Erkki Vilja
040-5002757
erkki.vilja@lres.fi
Ampumavastaava
alikersantti
Jari Hollo
jari.hollo@lres.fi

Hallituksen ulkopuoliset yhdyshenkilöt

VAPEPA-yhdyshenkilö
Timo Wallenius
040-5525300
timo.wallenius@lres.fi
Lippu- ja kalustovastaava
Risto Salminen
040-7590115
risto.salminen@lres.fi
Ampumavastaava
Timo Lahtinen
timo.lahtinen@lres.fi